Firmast

Firmast

AS Entramo alustas tegevust 1994. aastal Itaalia kontoritoolide maaletoojana. Praegu toodame AGM Sisustuse kaubamärgi all kontori, kohviku ja ühiskondlike ruumide toole ja mööblit, pakkudes laias valikus ka välismaiseid toole.

2003.a. sügisest alates oleme USA firma Herman Miller ja 2005.a. sügisest Rootsi firma Kinnarps ametlik esindaja Eestis.

Lisaks eesmärgile pakkuda klientidele parima hinna- ja kvaliteedisuhtega tooteid, kiiret teenust, mugavat ja lihtsat ostmist, on eriline tähelepanu pööratud kvaliteedile ja tervisliku töökoha loomisele.

AS Entramo kvaliteedijuhtimissüsteem vastab ISO 9001:2000 standardi nõuetele.

Kogu büroo-, kohviku-, kooli-, saali-, kodu- ja mistahes ruumide interjööri võimalikke lahendusi pakutakse disaineri poolt koos erinevate materjali lahendustega. Transpordi ja montaaži teenust osutame üle kogu Eesti.

AGM Sisustus on ainuke ettevõte Eestis, kes valmistab ise kontoritoole. Meie toodangu hulka kuuluvad nii juhi-, töö,- kui ka klienditoolid. Meie tootmine on väga paindlik ja efektiivne, valmistame ja komplekteerime toole vastavalt kliendi soovile.

Garanteerime oma toodete kvaliteedi 3 aasta jooksul!

Meie klientideks on ettevõtted, kes eelistavad kvaliteeti ning võimalust luua isikupärast toodet ja seda kõike vaid 2-3 nädalase tarneaja ning väga mõistliku hinnaga.

AGM Sisustusel on lai edasimüüjate võrk – ca 40 firmat üle kogu Eesti – kõikides suuremates linnades ja keskustes. Edasimüüjad on ka Soomes, Rootsis ja Lätis.


Powered by keepvid themefull earn money