Cosm tooli tutvustus

Cosm tooli tutvustus

Pole tähtis, kuidas sa istud või mida sa teed, Cosm tooli keeruline ergonoomika vastab koheselt sinu kehale. Ei ole tähtis, kas istud korraks põgusale jutuajamisele kolleegiga või istud päev läbi süvenenult laua taga, Cosm annab sulle mugavuse ja kohese kontsentreerumise võimaluse.
Automaatne, istuja kehakaalule reageeriv kiikemehhanism võimaldab tasakaalustatud tuge ja liigutusi, sõltuvalt sinu keha suurusest ja hoiakust. Mehhanismi eesmärk on võimaldada istujal vabalt olla kaldeasendis või koheselt tulla tagasi püstiasendisse, ilma et peaks midagi reguleerima, keha või jalgade asendit muutma või pingutama.
Toolil on 3 erinevat suurust ja 3 erinevat käetugede võimalust.

Täiesti uudsed on Leaf käetoed. Võrgust käetoed teevad need visuaalselt kui ka funktsionaalselt unikaalseteks. Võrk võimaldab küünarnukkidele laia ja mugavat toetuspinda mistahes toetuspositsioonis.

 

Toolil on nii aktiivne kui passiivne ergonoomika, ühelt poolt  vastavalt suurusele, valikule ja reguleerimisele, teisalt on toolis integreeritud kõik vajalik mugavaks ja personaalseks  ergonoomiliseks istumiseks.  Õhuke , kuid tugev tooliraam võimaldab kehal teha vajalikke liigutusi ilma piiranguteta, samas toestades keha vajalikul määral. Hingav ja temperatuurile mittereageeriv tooli võrk ((Suspension) on ühes tükis erilisel viisil raamile pingutatud, nii et toestaks õigesti ja vajalikul määral keha nimmepiirkonda ja samas ei ole jäetud tühimikku istme ja selja vahele, mis annab mugavuse väga personaalselt ja toestab selgroogu õigesti.

Uudselt on kasutatud värvikombinatsioone, mis annab disaineritele huvitavaid lahendusvõimalusi – tool on justkui kunstielement ruumis. Erinevad värvitoonid – Canyon( kanjon ) , Glacier ( jää) ja Nightfall ( öösinine) on täiesti uudsed ja kogu tool, kõigi osadega, on ühes värvitoonis.


Powered by keepvid themefull earn money